Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Eraltek Bilişim Teknolojileri Kırt.San.ve Tic.Limited Şirketi

Hakkımızda


Eraltek Bilişim Teknolojileri San. ve Tic.Ltd. Şti. 2006' da Ankara'da kurulmuştur.

IBM, AgfaPhoto, Keymax Markalarının Uzun yıllardır Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. DMO (Devlet Malzeme Ofisi) Katalog ürünleri Tedarikçisidir.

2019 yılından itibaren Elektrikli Araç Şarj İstasyonları (EV) alanında Avrupa'nın 1.numarası seçilen GO-E Markasının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.

Değerlerimiz


Gelecek için Değişim

Yenilik

Teknolojik gelişmeler ve geleceğe yönelik düşünme şirketimizde yol gösterici ilkelerdir. Bunu akılda tutarak, gerekli tüm donanım ve yazılım bileşenleri ile kendimizi geliştiriyoruz.

Sezgi 

go-e, kullanımı kolay ve sezgisel ürünler anlamına gelir. Bu nedenle, go-e ürünleri ile şarj işlemleri Tak ve Çalıştır şeklindedir veya bireysel ihtiyaçlara göre bir düğmeye, uygulamaya veya API'ye basılarak kolayca ayarlanabilir, başlatılabilir ve durdurulabilir.

Esin

Elektrikli araçlar için gelişmiş şarj istasyonlarının ve bunlara dayalı geleceğe yönelik davranışların geliştirilmesini ve üretilmesini savunuyoruz. go-e ayrıca, insanları yeni şeylere yönlendirme ve onlara ilerici bir yaşam tarzına ilham verme inancını da kendi adına taşır.

Gelecege Dair Vizyonumuz


Ekibimiz ile birlikte her yıl kendimize bir soru sorduk

“GELECEK 10 YIL HAYATIMIZDA NELERİ DEĞİŞTİRECEK ? “

Yaptığımız analizleri ve değişim fikirlerini günlerce düşündük.Geleceğin teknolojisi nedir ?  Sorularına cevaplar aradık.
Bu alanda nasıl katma değerli projeler kazandırabiliriz düşüncesi ile yola çıktık.
Değişimin çok hızlı yaşandığı dünyamızda ; İnsanların işine yarayacak hangi projelere yatırım yapmalıyız dedik.

Son dönemde hayatımıza giren YENİ NESİL TEKNOJİLER ile ilgili firma olarak ülke ekonomisine katma değer kazandırma amaçlı bir takım yatırımlar yaptık.

Öyle ki ; Her projemizde “ İNSANLARIN NE İŞİNE YARAYACAK “ veya “ İNSANLARIN NE SORUNLARINA ÇÖZÜM ÜRETECEK “ sorularını devamlı sorduk.
Özellikle gelişen ve değişen Elektrik Teknolojisi ve Kullanımı hakkında detaylı araştırmalar yaptık.

Kısa vadede Fosil Yakıtlı Araçların yerini ELEKTRİKLİ TEKNOLOJİLERİN alacağı düşüncesi ile ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ ÜNİTELERİNE yatırım yaptık.

5-10 yıllık projeksiyonlarımızda bu alanda ülkenin büyük bir değişime gireceğini analiz ettik.
Ekibimizi , Düşüncelerimizi ve Hayallerimizi bu değişime göre revize ederek gelecek yıllar için GÖREVE HAZIR bir yapı oluşturduk.

İnanıyoruz ki ; Gelecek 10 yıl da ELEKTRİK ve DEPOLAMA TEKNOLOJİLERİ her geçen gün daha da önemli hale gelecek.

Umarız ki dünya için küçük olan bizim bu hareketlerimiz ülke ekonomisi için kıymetli projeler verecek ve İnsanlığa faydalı olmanın verdiği haz ile görevimizi ifa etmiş olacağız.

ERALTEK EKİBİ

İşinize Yardımcı Olmaya Hazır Profesyonel Ekip

Referanlarımız

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Düşünüyor?

© Eraltek Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. 2022 . Tüm Hakları Saklıdır. Designed by MAT Bilişim

Cevizlidere Mah.1255 Cad No:5/A 06520 Çankaya Ankara Türkiye
(312) 353-1111
satis@eraltek.com.tr